Radek Šimčík - meditace

Jmenuji se Radek Šimčík a jsem certifikovaný lektor Védské meditace. Naplňuje mě šířit myšlenku meditace a sledovat, jak si pomocí jednoduché a přirozené techniky zlepšují život další a další absolventi mých kurzů. Ve spolupráci s Digital Payments nabízím uživatelům e-Účta.

Moje služby vyhledávají lidé, kteří se chtějí o Védské meditaci dozvědět základní informace nebo objevit blahodárné účinky primitivní techniky, která nevyžaduje žádné změny životního stylu.


Jak pomáhám lidem ke šťastnějšímu životu?

Kurz synergie v akci 

Během dlouholeté praxe (jako meditující i jako lektor) jsem shromáždil nepřeberné množství informací. Velmi rád se zabývám synergií, tedy spolupůsobením meditace a dalších způsobů, jak zlepšovat kvalitu života a zakořeňovat v nás stálý pocit štěstí a klidu. Tvrdím, že tu platí 1 + 1 = 3. Tedy spíš 33. Velmi rád s absolventy dělím o poznatky, jak výrazně umocnit blahodárné účinky meditace a nebo využít meditace v dalších „disciplínách“ (otužování, hladovka, práce atd.)


Cena pro uživatele e-Účta:
1 000 Kč 800 Kč

Chci uplatnit zvýhodnění Prohlédněte si reference

Kurz Védské meditace 


  • kurz se skládá ze čtyři po sobě jdoucích dvouhodinových lekcí; první a poslední lekce může být kratší, záleží na počtu vašich otázek,
  • lekce jsou rozvrženy do čtyř nebo dvou dnů (je možná i třídenní varianta)
  • každá lekce se skládá z trochy teorie, společné meditace a diskuze nad vašimi otázkami nebo prožitky
  • je nezbytné absolvovat všechny lekce

Cena pro uživatele e-Účta:
7 000 Kč 4 000 Kč

Chci uplatnit zvýhodnění Prohlédněte si reference