Registrace do výzvy

Délka podnikatelské výzvy:
1. 7. - 31. 8. 2021

Výzvy se může zúčastnit každý podnikatel starší 18let. Pro registraci do výzvy stačí vyplnit registrační formulář a zodpovědět otázky týkající se vašeho podnikání. Registrovaným soutěžícím budou v průběhu zasílány "mini výzvy". Plněním těchto mini výzev můžete zvýšit svou šanci na získání bonusové ceny.

Nejpozději do 10dnů od ukončení podnikatelské výzvy proběhne přímý přenos losování na našich sociálních sítích, kde vylosujeme všechny výherce.


Podmínky výzvy:
  • Napište do registračního formuláře, jakou doménu byste si přáli v případě výhry.

  • Zvolte si, jakou e-mailovou adresu byste pro své podnikání chtěli využívat.

  • Povězte nám něco málo o svém podnikání. (Co vás přivedlo na podnikatelskou dráhu? V jakém oboru podnikáte? Co je pro vás v začátcích nejtěžší?)

  • Odesláním registračního formuláře vám zároveň vytvoříme přístup do služby e-Účto, kde si v trial verzi vyzkoušíte, jak byste službu ve vašem podnikání využili. V jedné z výzev, kterou obdržíte na e-mail nám pak popíšete, co ze služby by pro vás bylo přínosné ve vašem podnikání. (Neomezené vystavování faktur? Výdaje pod kontrolou? Archivace účetních dokumentů?


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s registrací do služby e-Účto, podmínkami ochrany osobních údajů a s obchodními podmínkami společnosti Digital Payments s.r.o.