Proč účetní firmy volí e-Účto?

Program e-Účto jsme začali využívat ve chvíli, kdy jsme opakovaně řešili nedoručení účetních podkladů poštou včas. U e-Účta máme přehled kdy a jaké podklady jsme předali. Velkým bonusem programu je rychlost předání. Naskenujete, pošlete a účetní má podklady ihned.
Hana Kopecká Vinárna u Mydláře
Z naší vlastní zkušenosti můžeme říci, že práce se softwarem e-Účto je mnohem snadnější, než by se na první pohled mohlo zdát. Snadné pro klienta a zároveň efektivní pro účetní firmu. V současné době upřednostňujeme komunikaci se zákazníky přes e-Účto.
Michal Mikyska, DiS. Daně a Partneři s.r.o.
Intuitivní nástroj na vystavování faktur nám usnadňuje každodenní práci s fakturací. S vystavováním, evidencí, automatickým párováním a upomínáním vystavených faktur jsme velmi spokojeni. Skenování stvrzenek pomocí aplikace na iOS a nahrávání faktur do evidence je přehledné a rychlé. Celkově nám e-Účto šetří mnoho času a hlavně starostí a nervů.
Nikola Šilarová Work Solution s.r.o.
Digital Payments pomáháme s vývojem aplikace e-Účto a už při čtení zadání jsem věděl, že toto je přesně ten nástroj, který nám ve firmě chybí. A protože vím, jak velké úsilí je do tohoto nástroje vkládáno a jaké jsou plány s rozvojem do budoucna, padlo jasné rozhodnutí začít nástroj využívat také. Dnes nelituji, komunikace s naší účetní je rychlá a transparentní.
Bc. Miloš Matějíčka, jednatel digimadi people s.r.o.