Snižte si náklady za účetní agendu

Publikováno: 28. 2. 2023

Trend digitalizace procesů se objevuje napříč všech odvětví. Dokazuje to i fakt, že se nevyhýbá ani účetnictví. Se správným softwarem je vedení online účetnictví jednoduché a spolehlivé bez zbytečného chybování. Očekávejte úsporu času, zlepšení efektivity a preciznější řízení vašich finančních zdrojů. Můžete si být jisti, že vám už žádná koruna neproteče mezi prsty, což bude mít pozitivní dopad na celkovou úspěšnost vašeho podnikání. Digitalizace účetnictví je jasným krokem vpřed.

Klíčové faktory, díky kterým bude vedení účetnictví levnější:

Rychlé předávání dokladů

Při on-line evidenci jsou podklady předávány elektronicky, což umožňuje jejich téměř okamžitý přenos. Můžete se tak rozloučit s osobními návštěvami účetní, protože i vaše účetní firma bude online. Vzájemná komunikace se stane sice méně osobní, ale zato snadnější pro obě strany.

Transparentnost

Přehlednost a snadný přístup k informacím oceníte především ve chvíli, kdy máte pouze chvíli na rozhodnutí o dalších krocích. Problém se vám podaří analyzovat, i když zrovna nesedíte v kanceláři, protože přístup k evidenci máte téměř odkudkoliv.

Automatizace

Budoucnost je v automatizaci. Všechny rutinní záležitosti, jejíž zpracování doteď trvalo věčnost, budou otázkou jednoho kliknutí nebo zcela automatické bez vašeho zásahu. Automatizace urychlují práci i vaší účetní, a tím se stává vedení účetnictví méně nákladné.

Napojení na služby třetích stran

Vzájemná propojenost je v dnešní době zásadní, protože není dlouhodobě udržitelné, abychom neustále přepínali a opisovali data napříč softwary. Potřebujeme, aby programy pracovaly spolu a přenášely data mezi sebou. Proto je tak zásadní napojení fakturace na banky, platební brány a účetní systémy.

Upomínky a zálohování

Nenoste všechno v hlavě. Nastavte si upomínky, které vám připomenou důležité úkony a termíny. Pravidelné automatické zálohování zajistí, že neztratíte žádné podklady a budete je mít vždy při ruce.

Zaujlalo vás to a rádi byste také začali s digitalizací vašeho účetnictví? Vyzkoušejte na e-Účto na 14 dní zdarma. Registrujte se tady

Zpět