Srovnali jsme 5 českých fakturačních nástrojů. Jak si vedly?

Publikováno: 14. 3. 2023

Vystavování faktur je nezbytnou součástí každého podnikání, proto je důležité vybrat si fakturační nástroj, na který se můžete spolehnout. Sestavili jsme pro vás srovnání pěti nejpopulárnějších fakturačních on-line systémů na českém trhu.

idoklad.cz

Fakturační program iDoklad nabízí intuitivní a přehledné rozhraní, které umožňuje snadnou správu fakturúčetnictví. Potěší vás funkce hlídání cashflow, díky které budete vždy vědět, kolik jste vyfakturovali, kolik vám přijde na účet a jaké platby vás čekají. iDoklad dává možnost napojit fakturaci na váš e-shop, banku, účetní systém nebo CRM. Můžete vybrat mezi čtyřmi typy předplatného, které se cenově pohybuje od 0 do 680 Kč za měsíc.

mpohoda.cz

Fakturační aplikace mPOHODA slouží k vystavováním faktur na mobilu, tabletu, notebooku nebo PC, a to online i offline. Tento fakturační systém je šikovným doplňkem účetního softwaru POHODA, abyste mohli vystavovat faktury odkudkoliv. Bezplatná verze Start je limitována počtem záznamů. Varianty Basic a Pro se mírně liší svými parametry, ale společné mají neomezené vystavování dokladů. Předplatné se platí ročně, verze Basic stojí 1 880 Kč a verze Pro 3 380 Kč.

vyfakturuj.cz

Vyfakturuj je jednoduchou a funkční platformou k vytváření a odesílání faktur, správě plateb a sledování finančních pohybů na jednom místě. Faktury můžete vystavovat jak na PC, tak i v mobilní aplikaci. K řízení svých financí využijete mnoho funkcí jako jsou například různé režimy DPH, měny a jazyky pro fakturaci do zahraničí, až 8 typů dokladů pro neplátce a plátce DPH nebo exporty dokladů, které jsou vhodné nejen pro vaši účetní a úřady. Za provoz Vyfakturuj zaplatíte měsíčně 0 až 700 Kč podle zvoleného tarifu.

fakturoid.cz

Fakturační nástroj Fakturoid je vhodný pro veškerou správu vašich finančních operací. Tento software si zakládá na precizně zpracovaných šablonách faktur a na podrobných statistikách, které vám ukáží potřebná čísla. Samozřejmostí je možnost napojení na externí programy a aplikace. Ceník dává na výběr ze tří varianty, účtováno je 0 až 380 Kč za měsíc.

eucto.cz

Elektronická evidence e-Účto vás překvapí jednoduchým a intuitivním prostředím, díky kterému budete efektivně spravovat své finanční záležitosti a předávat účetní podklady. Faktury můžete spravovat z počítače i z mobilní aplikace. Přehledy a statistiky zajistí lepší orientaci v obratech, nákladech, cash flow či zisku. Analýza financí se stane každodenní součástí vaší práce a díky tomu se rychleji přiblížíte svému podnikatelskému cíli. Výhodou je i propojení s libovolným počtem bankovních účtů a platebních bran a párování faktur, objednávek a výdajů. e-Účto patří mezi nejlevnější fakturační systémy. Měsíčně vás může stát 0 až 350 Kč.

Zajímalo by Vás podrobněji eucto.cz - podívejte se na podrobný ceník


Ceny jsou uvedeny bez DPH.


Zpět