Jakou používáte účetní aplikaci? e-Účto může být ta správná volba

Publikováno: 28.7.2021

Zjednodušit si práci a mít více času na své koníčky a zájmy, to je snem každého podnikatele. Naštěstí je dnes možné většinu věcí vyřídit online, často s velkou pomocí chytrého telefonu.

Objednáte si jídlo, zaplatíte ho, používáte adresáře, kalendáře, poznámky… Jednou za čas ale popadnete neuspořádanou hromadu faktur a dalších dokumentů a vyrazíte za svou účetní. A určitě si při tom pokaždé kladete otázky: „Nešlo by to rychleji? Nešlo by to efektivněji?“ Šlo – s účetní aplikací. Důležité ale je správně si ji vybrat.

Která je ta nejlepší?

Účetních aplikací najdeme na trhu hned několik. Některé slouží převážně pro fakturaci (iDoklad), jiné fungují již spoustu let (iÚčto) a některé vám poskytnou účetní ze svého týmu (Trivi). 

Každá z těchto aplikací má na trhu své místo a každá má své silné a slabé stránky. Dnes si ale představíme novou účetní aplikaci e-Účto, která je natolik komplexní a efektivní, že vám ušetří obrovské množství času, energie a v neposlední řadě také nervů.

e-Účto – ideální volba pro malé firmy

Možná jste někdy snili o realitě, v níž k vedení účetnictví vaší firmy nebude potřeba spousty papírování, a dokonce v ní ani nebudete muset cestovat přes celé město za svou účetní, abyste jí tu hromadu faktur předali!

Takový sen se vám díky e-Účtu může docela jednoduše splnit. E-Účto totiž předá veškeré podklady vaší účetní za vás. Stačí jen vyfotit a nahrát doklad do aplikace, případně ho do ní poslat v elektronické podobě, například z e-mailu. 

Faktury je možné také neomezeně a zdarma vystavovat online. Všechny účetní podklady se automaticky zálohují, eliminují se tedy konflikty o nepředaných nebo ztracených dokladech. Ušetříte pohonné hmoty, čas i stromy. A v neposlední řadě máte okamžitý přehled o tom, jestli neutrácíte moc, nebo nevyděláváte málo.

Vaše osobní schůzky s účetní pravděpodobně skončí, vždycky si ale můžete napsat v chatu aplikace. Nebo můžete poslat dotaz do naší poradny, kde vám s jakýmkoli problémem rádi pomůžeme. 

Kolik to stojí?

Zkušební verze e-Účta je zdarma na 14 dní. Poté si můžete vybrat z bezplatné verze s omezenými funkcemi, Premium verze za 350 Kč/měsíc bez DPH, anebo verze Enterprise, kterou lze vytvořit na míru. V této verzi je také prostor pro navázání hlubší spolupráce. Při roční platbě je aktuálně dostupná 20% sleva.

Šetříte nejen svůj čas, ale i lesy

Čím dříve začnete e-Účto používat, tím více stromů ušetříte. Věděli jste, že digitalizací 500 listů A4 ušetříte 2,5 kilogramů papíru? Z jednoho stromu se vytvoří přibližně 400 kg papíru, na jeho záchranu tedy potřebujeme zdigitalizovat 80 000 listů. Díky e-Účtu bylo zatím zachráněno 14 stromů. Pomůžete zachránit další?


Zpět